Skip to main content
RemiaFriesModel 3DFORMeu 1 scaled
oryg 0CCFlasche EM2012 3DFORM
Profil naszej firmy

Od 1993 roku skupiamy się na produkcji Ambient Marketing, wyjątkowej jakości obiektów i figur reklamowych, niestandardowych nośników reklamy 3D z laminatu szklnaego PWS, produktów dekoracyjnych i użytkowych oraz przeróżnych konstrukcji reklamowych, umożliwiających skuteczne promowanie dowolnych produktów i/lub usług.

Praca to nasz pasja, wkładamy w nią nie tylko dużo wysiłku ale i siebie.
Stanowimy zgrany zespół, tylko wzajemny szacunek i miła atmosfera pracy umożliwia spokojne tworzenie pięknych i precyzyjnie wykonanych figur.

PortfolioPraca

ROZBIJAMY RAMY

Peugeot ViaSavona 042.JPG.foto .rmedium
1

NIEstandard

Ambient media to oczywiście niestandardowe realizacje marketingowe w obszarze ATL i BTL. Jest to reklama ściśle kontekstowa, gdzie zwracamy szczególną uwagę na layout, oraz kontekst.
2

Personalizacja

Projekty ambientowe realizowane są na specjalne zamówienie klienta, pod konkretny produkt, markę, usługę i konkretną grupę docelową.
Działanie polega nie tylko na przyciąganiu kreacją reklamową, ale także formą, kształtem, kolorem w jakiej jest ona wyrażana.
3

Jakość

W tworzeniu ambientowych reklam 3D w postaci figur/obiektów/konstrukcji reklamowych, wykorzystujemy wysokiej jakości laminaty poliestrowe oraz odlewy mineralno-żywiczne, które pozwalają nam osiągać najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

Jak zamówić?

Wystarczy, że dostarczycie nam Państwo informację na temat pożądanego rozwiązania, a my wykonamy jego projekt, szacunkową wycenę, określimy termin realizacji i ustalimy koszty dostawy.

Formularz kontaktowy

Oferty pracy

Praca szuka wykonawcy. Atrakcyjne zarobki, aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy, przyjazna i swobodna atmosfera w zespole. Może to Ciebie nam potrzeba?

Lakiernik
Poszukujemy lakiernika, najelpiej z doświadczeniem w branży samochodowej, do lakierowania produktów reklamowych i dekoracyjnych.
Lakiernik
Poszukujemy lakiernika, najelpiej z doświadczeniem w branży samochodowej, do lakierowania produktów reklamowych i dekoracyjnych.